pass:
Süper Kampanya - 1 Süper Kampanya Aktif - 1 Süper Kampanya Pasif - 1 Süper Kampanya - 2 Süper Kampanya Aktif - 2 Süper Kampanya Pasif - 2 Süper Kampanya - 3 Süper Kampanya Aktif - 3 Süper Kampanya Pasif - 3 Süper Kampanya - 4 Süper Kampanya Aktif - 4 Süper Kampanya Pasif - 4
Destek Hattı Telefon +90 224 443 60 60 Skype Skype   Alt Yapı Hesap Numaralarımız Ulaşım & Kroki
Arama Sol Ara Arama Sağ
Vital Logo
  
Türkçe English
Renk Mavi Kırmızı Siyah
Neden Vital ?
Neden Vital ?
Neden Vital Kutu Sol Neden Vital Kutu Sağ
Neden Sol
Sayfa Üst Sol Boş Sayfa Üst Sağ
 
Buton Arka Sağ
 
HOSTING PAKETLERİ
GENEL
PAKETLER
KARŞILAŞTIR
S.S.S
HOSTING PAKETLERİMİZ İÇERİSİNDEN SEÇİMİNİZİ YAPIN !
HOSTING PAKETLERİ

WEB HOSTING

  Hosting , bir ya da birden fazla web sayfasına ait tüm materyallerin (sayfalar, resimler, kodlar, flash dosyalar vb.) barındırılması, yayınlanması ve korunmasını sağlama işlemine verilen genel bir isimdir.

  Web sitenizin yayınlanması hususunda önemli olan maddelerden ilki yayın hizmetinizin ne kadar hızlı bir şekilde sağlandığıdır. Bunun yanı sıra sitenizde yayınlayacağınız dosyaların ve diğer öğeleri saklayacağınız disk alanınızda önemli unsurlar arasındadır.

  Sitenizin yayınlanmasında önemli unsurlardan bir diğeri olan trafik kotası; sitenizdeki dosyaların, email mesajları vb unsurların boyutunun toplam değeri olarak hesaplanmaktadır.

  Hosting Windows ve Linux hosting olmak üzere iki farklı işletim sisteminde çalıştırılmaktadır. Hosting hesabınızda çalıştırmak istediğiniz uygulamalara göre hesabınızın açılacağı işletim sisteminide doğru olarak seçmelisiniz.
 
Boş
 
Ünlem Sepetinizde ürün bulunmuyor.
Boş
 
Boş
Canlı Kamera Sertifikalarımız Uptime Garanti

Fiyatlarımıza K.D.V. Dahil DEĞİLDİR
Boş
Logolar
 
Web Hosting
Sunucular
Kampanyalar
Alan Adı
Web Tasarımı
Diğer Hizmetler
Hakkımızda
 
© 2009 Vital Teknoloji | www.vit.com.tr Kredi İhsaniye Mh. F.S.M. Bulvarı No:58/A Kat:6 Daire:11 (Starbucks üstü) Nilüfer / BURSA
Telefon: 0224 443 60 60 (Pbx) Faks: 0 224 443 60 61